Про Програму

             

Здоров’я дитини – це ні з чим незрівнянна цінність. Саме в дитячому віці закладається фундамент здоров’я та довголіття, витривалості та стійкості організму людини. Проте, на жаль, цього так не вистачає нашим дітям. Для покращення ситуації у цій сфері Фонд започаткував програму «Від лікарні  до лікарні», яка була презентована 19 травня 2005 року.

Метою програми «Від лікарні до лікарні» є сприяння підвищенню ефективності та якості медичного обслуговування, покращенню здоров’я населення України через добровільне залучення фінансових, технологічних та інтелектуальних ресурсів вітчизняних та іноземних благодійників.

Ця програма Фонду передбачає налагодження зв’язків між 25 українськими лікарнями і дитячими лікарнями з країн Європи, США, Канади та Японії. Налагодження прямих зв’язків між лікарнями-побратимами створить умови для ефективного обміну новітніми технологіями, науковою інформацією, обладнанням, практичним лікарським досвідом діагностики та лікування.

Програма розрахована на 5 років. Її втілення дасть можливість українським лікарням отримати надійних партнерів і вийти на рівень сучасних світових стандартів у лікуванні.

Складові програми:

1. Пілотний проект
2. Партнерський проект
3. Ресурсний компонент

Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail
             
Новини
Всі новини >>

© 2007-2016Фонд «Україна 3000»
Всі права застережено

Украинский портАл

Розроблено NewAgeLab